Дивовижне тістечко «Картопля»: готуємо на молоці

Тістечко «Картопля» - рецепт приготування Домашня випічка

Кожен будь то малий, будь то дорослий ласун не пройде повз такого дечерту. Я сама з дитинства просто обожнюю тістечко «Картопля». Правда тістечко дуже калорійне, але точно не залишить нікого байдужим до нього.

Необхідні інгредієнти

  • Печиво пісочне – 450 гр.
  • Одна банка згущеного молока (купуйте тільки ГОСТ)
  • Молоко 150 мл
  • Масло вершкове від 82% жиру
  • Какао-порошок – 4 ст.л

Для посипання:

  • Цукор – 2 столові ложки
  • Какао-порошок – 2 столові ложки

Як приготувати чудове тістечко «Картопля» на молоці

Печиво і какао порошок пропустити через блендер, поки не залишиться навіть маленьких шматочків печива, а маса порошку не стане єдиного кольору.

Відкриваємо банку згущеного молока і заливаємо в нашу порошкову суміш печива з какао-порошком, заливаємо молоко, але поки не перемішуємо.

Якщо масло не встигло розморозитися, то кладемо його в пакувальний папір, ставимо на тарілку і в мікрохвильовку на 15 секунд.

Додаємо масло в нашу суміш і дуже ретельно перемішуємо ложкою. А за підсумком ми отримаємо густе тісто, воно буде відмінно тримати форму і не буде рідким.

Якщо ж все-таки надумали робити обсипання, то беремо цукор і какао-порошок і так само пропускаємо через блендер, поки не вийде порошок однорідного кольору.

А зараз ми будемо вже ліпити наше тістечко, а для цього потрібно обполоснути руки водою і починаємо формувати форму тістечка, яка вам більше подобається. Обвалюємо у посипання і ставимо на деко.

У тістечко можна додавати горіхи, пропущені через блендер або цільні, як вам більше подобається. Можна додавати вершковий крем всередину тістечка під час формування тістечка.

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Додати коментар