Усього 4 простих інгредієнта і тонкий смачний лаваш у вас на столі

Домашній хліб

Бувають ситуації, коли хочеться приготувати рол або шаурму, а лаваша немає під рукою. У такій ситуації доводиться йти у магазин. Що якщо ми скажемо, що лаваш можна приготувати вдома? Він вийде не гірший, ніж магазинний.

Інгредієнти для лаваша:

  • Борошно – 400 г.;
  • Сіль – 1 ч. л.;
  • Вода – 200 мл.;
  • Соняшникова олія – 2 ст.л.

Приготування лаваша

У вільній мисці необхідно змішати 370 грам борошна та сіль. Важливо зробити всередині поглиблення.

Кип’ятимо воду і разом з олією виливаємо у підготовлену виїмку в борошні. Починаємо інтенсивно мішати. Рекомендуємо для цього процесу взяти столову ложку.

Далі замішуємо тісто рукою, поки борошна не залишиться в мисці, зазвичай для цієї дії достатньо 5 хвилин. Після цього накриваємо тісто рушником і залишаємо на півгодини при кімнатній температурі.

Через 30 хвилин ми дістаємо тісто і розкачуємо так, щоб вийшла ковбаска. На качалку і поверхню столу можна посипати 30 грам борошна, що залишилося.

Ковбаску ріжемо на частини, формуємо 8 колобочків, які треба розкачати до отримання тонкого коржа. У діаметрі він має становити 23 см.

Сковороду розжарюємо на великому вогні та викладаємо на поверхню коржик. Смажимо протягом 1,5 хвилини. Обов’язково прибираємо конденсат, який утворюється на кришці.

Перевертаємо коржик і смажимо з іншого боку приблизно хвилину. Так робимо з усіма 8 заготовками. Радимо змочувати приготовлені лаваші та класти один на одного.

Усього 4 простих інгредієнта і тонкий смачний лаваш у вас на столі

У результаті виходять чудові домашні лаваші, які будуть смачніші за покупні. Головне дотримуватися всіх пропорцій, щоб тісто було еластичним і не порвалося в процесі приготування.

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Додати коментар