Забутий рецепт 80-х років із столової. Так готувала моя бабуся

Котлети

Не всі господині використовують як добавку в котлети панірувальні сухарі. А це чудова альтернатива м’якішу батона або чорного хліба, манній крупі. Котлетки виходять соковитими та повітряними.

Для приготування вам потрібні такі інгредієнти:

  • сухарі, 2 склянки;
  • вода, 1 склянка;
  • фарш, 500 г;
  • цибуля, 1 шт;
  • часник, 4 зубчики;
  • сметана, 2 ст.л;
  • гірчиця, 1 ч. л;
  • сіль, перець, спеції.

Процес приготування котлет

Сухарі заливаємо водою і залишаємо набухати. Цибулю подрібнюємо за допомогою блендера або просто натираємо на тертці.

Змішуємо фарш з цибулею, набряклими сухарями, солимо і перчимо на смак, заправляємо тертим часником і спеціями.

Масу добре перемішуємо і якщо вона вийшла у вас рідкою, всипаємо ще трохи сухарів і залишаємо на час, щоб вони набрякли.

Паніруємо котлети в сухарях та обсмажуємо на сковороді.

Якщо ви не впевнені, що сухарі у вас досить добре набрякли і відчуватимуться крупинки, викладаємо котлети у форму. Змащену вершковим маслом, перекладаючи шматочками масла і запікаємо 15 хвилин при 200 градусах.

7-3 Забутий рецепт 80-х років із столової. Так готувала моя бабуся

Для соусу змішуємо сметану або майонез із гірчицею та часником.

Страва виходить дуже м’якою, соковитою з вершковим ароматом.

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Додати коментар