Тісто в пакеті без довгого вистоювання

Тісто в пакеті - рецепт приготування Тісто

Багато хто замішують тісто на око. Досвідчені господині запевняють, що досить борошна чи ні, «відчують» руки. Дійсно, хоча рецептів величезна кількість, дотримуватися їх потрібно лише поверхово. Але, як це завжди буває, в кожному правилі є виключення. Ми ділимося рецептом тіста, під час приготування якого вам не доведеться забруднювати руки і витрачати час на миття задіяного посуду.

Тісто в пакеті – приголомшливий варіант, якщо у вас не так багато часу. Змішайте всі продукти в одному пакеті і поставте в холодильник. Не бійтеся, тісто точно підійде. Воно може полежати там ще 3-4 години, поки у вас не з’являться вільні півгодини для ліплення пирогів з різними начинками.

Інгредієнти на 6 порцій:

  • Вода – 150 мл
  • Молоко – 150 мл
  • Соняшникова олія – 7 ст. л.
  • Цукор – 2 ст. л.
  • Сіль – 1 дрібка
  • Сухі дріжджі – 7 г
  • Пшеничне борошно – 450 г

Приготування тіста в пакеті

Окремо підігрійте воду і молоко. Температура продуктів повинна бути 45 ° С.

Встановіть пакет для заморозки в глибокій ємності. Влийте олію, воду і молоко. Додайте до рідких препаратів сіль, дріжджі, цукровий пісок і відразу всю муку.

Випустіть повітря з пакетика. Замісити тісто прямо в пакеті. Так як повітря буде періодично утворюватися знову, не забувайте випускати його. В добре замішаному тісті відсутні грудочки. Його консистенція однорідна.

Зауважте вузлик, закріпіть його. Відправте тісто в пакеті в холодильник. Вже через годину тісто заповнить пакет повністю. Використовуйте його приблизно через 3 години.

Із запропонованих продуктів виходить 2 порції, значить, вам потрібно попередньо підготувати два пакети. Багато хто використовує звичайнісінькі поліетиленові пакети. Ми ж пропонуємо купити спеціальні, для заморозки продуктів. Вироби з такого тіста потрібно залишити для вистоювання на 30 хвилин.

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Додати коментар