Подруга (працює в їдальні) поділилася секретами котлет: чому не можна додавати яйця, хліб з молоком в фарш

Котлети

Багато хто не любить готувати котлети – то підгорає, то жорсткі, то навпаки, розпадаються прямо в сковороді. Ось і у мене були точно такі ж неприємності, поки в гості не зайшла подруга і не поділилася своїми професійними секретами. Вона працює кухарем.

Секрет 1

Найсмачніші котлети виходять з фаршу асорті – свинина, яловичина, птиця. Змішуйте в пропорціях 1 до 1 і беріть свинину і птицю або свинину і яловичину, яловичину та птицю. З такого фаршу виходять смачними не тільки котлети, але і фрикадельки і начинка для голубців.

Секрет 2

Не замочуйте хліб в молоці – молоко робить м’ясо більш жорстким, краще використовувати воду. Пропорції хліба до фаршу – 250 г на 1 кг фаршу.

Секрет 3

Яйця також роблять котлети жорсткими. Щоб котлети не розвалювалися без яєць, дотримуйтесь пропорції фаршу і хліба.

Секрет 4

Цибулі не шкодуйте – вона робить котлети соковитими, ароматними і смачними. Цибулі на 1 кг фаршу можна брати близько 200 – 300 г. Подрібнюємо за допомогою блендера або натираємо на грубій терці або з м’ясом через м’ясорубку.

Секрет 5

Замість хліба в фарш краще додавати картоплю, кабачки, моркву, капусту, особливо, цвітну, терту на тертці. Виходить дуже соковито.

Секрет 6

А щоб зробити котлети ще більш соковитими – всередину кладемо шматочок льоду. А якщо хочете не тільки соковито, але і ароматно, кладемо шматочок вершкового масла.

Секрет 7

У фарш ви можете додати жовток, а ось сформовані котлети, обвалюємо у борошні, а потім занурюємо в збитий з дрібкою солі білок. Цей прийом зберігає соковитість м’яса.

Ось ці прості прийоми і допоможуть вам приготувати дуже смачні котлети.

Оцініть рецепт
Поділіться з друзями
Залишити відповідь