Він відомий багатьом господиням і користується популярністю на будь-якому святковому столі. За деякими рецептурами додають ще рис, але ми його виключимо. Закуска виходить легкою, ніжною, насиченою і вишуканою. Пропонуємо оформити салат шарами для більш ефектного зовнішнього вигляду. Рекомендую всім розбавити своє святкове меню таким смачним, гарним і свіжим салатом.
Необхідні інгредієнти:
- 250 гр крабових паличок
- 150 гр твердого сиру
- 300 гр огірків
- 4 яйця
- 250 гр консервованої кукурудзи
- 150 гр майонезу
- сіль за смаком
В першу чергу попередньо відварюємо яйця. Після чого охолоджкємо їх і очищаємо. Потім відокремлюємо білки від жовтків. Останні натираємо на дрібній фракції терки, а білки – на великій.
Тепер акуратно знімаємо шкірку з огірків і звертаємо її рулетиками. Відкладаємо поки в стороні.
Потім, використовуючи терку, натираємо огірок на великій фракції. Перекладаємо в сито і встановлюємо над ємністю. Солимо їх і перемішуємо. Залишаємо в такому вигляді на 5 хвилин.
Беремо кільце і розміщуємо його на плоскій тарілці. Першим шаром укладаємо крабові палички.
Утрамбовуємо і робимо майонезну сітку.
Другий шар – твердий сир, попередньо натертий на великій фракції терки, і майонез.
Віджимаємо від рідини огірок і укладаємо його наступним шаром. Утрамбовуємо добре. Можна використовувати для цього лопаточку.
Тепер відправляємо поверх кукурудзу і робимо майонезну сітку. Потім розміщуємо білки і солимо небагато.
Робимо знову майонезну сітку і накриваємо рівномірно натертим жовтком.
Після чого прикрашаємо готовий салатик огірковими спіральками, кукурудзою і шматочками крабових паличок.
Ставимо в холодильник на 2-3 години. Після закінчення потрібного часу салатик можна подавати до столу.








