Пиріг на сметані виходить просто ідеальним: ніжним, повітряним, м’яким. Він не розсипається, довго залишається свіжим і його можна робити не тільки з яблуками, але і з ягодами та іншими фруктами, варенням.
Для приготування вам будуть потрібні такі інгредієнти:
- яйця, 2 шт;
- сіль дрібка;
- ванілін;
- цукор, 130 г;
- сметана жирна, 200 г;
- сода, 1 ч.л;
- борошно, 150 г;
- яблука, 3 шт;
- горіхи і мед за смаком.
Процес приготування пирога з яблуками
Збиваємо віночком яйця з дрібкою солі.
Всипаємо цукор і ванілін за смаком, сметану і вимішуємо масу до однорідності.
Всипаємо соду, перемішуємо і додаємо частинами просіяне борошно, кожний раз добре вмішуючи його в масу. Тісто має вийти добре густим, як для оладок.
Форму застеляємо пергаментом і виливаємо тісто, посипаємо його дрібними яблучними кубиками, подрібненими горіхами будь-якими за смаком.


Випікаємо при 180 градусах близько 30 – 40 хвилин, дивіться по своїй духовці, перевіряйте готовність шпажкою.
Охолоджуємо перші 15 хвилин у формі, потім її прибираємо і охолоджуємо на решітці.

Такий пиріг виходить м’яким і ніжним. Щоб додати вершкових ноток до десерту, збийте жирні вершки з парою ложок пудри – вона відмінно доповнює горіхи і яблука, у вас вийде повноцінний торт.







